2018 En İyi Ücretsiz Proxy Sitesi

Yasaklı Sitelere Giriş 2018

2018 yılı içerisinde eğer yasaklı sitelere erişim imkanı olarak ücretsiz bir proxye ihtiyacınız var ise doğru yerdesiniz demektir. Girişinde kısıtlama bulunan ve sizlere yasaklı sitelere erişim imkanı sunan tunnel.gen.tr ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Ücretsiz proxy hizmeti veren siteler arasında kesinlikle sizler için 2018 in en iyileri arasında yer alacağımızı söyleyebiliriz. Çevrimiçi bir şekilde siz değerli kullanıcılarımız artık tek tık ile istediğiniz siteye girmekte özgürsünüz! Daha önce ülkemizde yayın hayatında aktifken şuanda erişimi kısıtlı hale gelen çeşitli internet sitelerine erişim için sizlere yeni bir alternatif sunuyoruz. Daha öncede vtunnel, ktunnel ve dtunnel gibi ücretsiz proxy sitelerini duymuşsunuzdur. İşte artık bunları unutun! tunnel.gen.tr 2018 in yepyeni ve en canlı ücretsiz proxy hizmetini sunarken hem türkçe olarak kullanıcılarına destek sunuyor, hem de oldukça hızlı ve stabil olarak çalışıyor.

Ücretsiz Proxy Sitesi 2018

Tamamen bedava olarak kısıtlı sitelere saniyeler içerisinde bağlanabilirsiniz. Eğer okulda, yurtta, kafeterya vb. mekanlarda internetlerde gerek MEB gerekse diğer kuruluşlardan dolayı yasaklı bir durum var ise tunnel.gen.tr ile yasaklı sitelere giriş sağlayabilirsiniz. 2018 yılı için en kolay kullanım imkanı sunan ve profilinizi anonim olarak saklayan ücretsiz proxy hizmetimiz ile beraber başka hiçbir şeye ihtiyacınız kalmadı demektir. Dilediğiniz videoları izleyebilir, dilediğinizi özgür iradeniz ve sınırsız içerik ile süsleyebilirsiniz.

Tüm dünyayı sizler için erişime sunuyoruz. Türkiye’de hala birçok erişim yasağı bulunan sitelere yönelik bir zamanlar ktunnel, vtunnel ve dtunnel isimli hizmetleri kullananlar hatırlarlar. Twitter, Youtube yasaklı bir hale gelmişti. Hatta şuanda bile Wikipedia sitesi erişim için engelli durumda. Durum böyle olunca yasaklı sitelere giriş 2018 yılında bile ücretsiz vpn ve proxy hizmetlerini tetikte bekletmemiz gerekiyor. Buradaki amacımız, kullanıcılarımızın hiçbir program ve bilgisayarına herhangi bir vekil dosya indirmeden kolaylıkla ve kendi profilini gizleyerek binlerce yasaklı içeriğe kendi özgürlüğü ile erişmesidir. Bunun için kendi sunucumuzda tünel hizmetini tunnel.gen.tr çatısı altında sizlerle paylaşıyoruz! Tunnel.gen.tr yasaklı sitelere sizin adınıza değilde kendi sunucusu olarak bağlanıyor ve sanki siz kendiniz bağlanmış gibi kolaylıkla hizmetlere erişim sağlıyorsunuz. Tunnel.gen.tr ile internette sınırları aşın, özgür kalın!


Etiketler:, , , ,