2018 En İyi VPN Programları

VPN servisleri kullanıcıları farklı bir konumdaymış gibi gösteriyor. Bu nedenden dolayı çoğu kullanıcı kendi profilini gizleyerek VPN programları kullanmayı tercih ediyor. Kullanıcı kendi IP adresini değilde vekil sunucu yani program yardımıyla edildiği farklı coğrafik konumdaki IP adresinden profilini gizleyerek farklı ülkedeymiş gibi bir gizlilik ortaya çıkıyor. Bu bağlamda siz değerli kullanıcılarımız için 2018 en iyi vpn programları olarak bazı vpnlerin paylaşımında bulunduk. İşte sizler için derlediğimiz en iyi ve kullanıma uygun vpn programları;

ZenMate
 

ZenMate internette oldukça yaygın olan bir vpn. ZenMate kullanıcıların karşısına ilk olarak Google Chrome eklentisi olarak piyasaya sürülmüştü. Ancak, daha sonra Opera ve Firefox tarayıcıları içinde eklentiler yayınlandı. Aynı zamanda mobil kullanım içinde ZenMate bir seçenek sundu. ZenMate programının olumlu özelliklerinden bir taneside çeşitli vpn programlarında bulunan trafik kısıtlamalarının olmaması. Bu bağlamda kullanıcılara az sunuculu bir vpn hizmeti veriyor ama az ve öz bir program olduğunu söyleyebiliriz. ZenMate’i arama motorundan kullandığınız tarayıcı ve aygıta göre kolaylıkla edinebilirsiniz.

HideMyAss

HideMyAss programı yaklaşık olarak 200 ülkede kullanılmakta ve bünyesinde 750’den fazla sunucu barındırmaktadır. Tüm mobil ve masaüstü bilgisayar sistemlerinde kullanıma uygundur. Ayrıca dünyada bulunan tüm vpn programları arasında en hızlı programlardan birisidir diyebiliriz. Ayrıca aynı anda 5 farklı cihazda kullanabilirsiniz. HideMyAss programını kullanmak için belli bir ücret ödemeniz gerekiyor. Ancak, ödediğiniz ücretin hakkını fazlasıyla veriyor diyebiliriz. Programın çalışmadığı durumlarda ise HideMyAss’ın Türkçe desteği olduğunu söyleyebiliriz. HideMyAss size önerebileceğimiz programlar arasından en iyilerinden birisidir. Herhangi bir aksilik durumunda, 30 gün içerisinde iade talebi bildirebilirsiniz.

ExPressVPN

Şuanda bizlere Türkçe olarak hizmet sunan ExPressVPN, kullanımı en kolay arayüze sahip olan VPN’lerden biridir. Yine aynı anda 5 farklı cihazda kullanım imkanı mevcut. En sorunsuz ve basit olarak çalışan bir VPN olup eğer ki bir aksilik yaşarsanız, 30 gün içerisinde paranızı iade alabilmeniz mümkün durumda. ExPressVPN’de gerçekleştireceğiniz hiçbir aktivite online olarak kayıt altında tutulmuyor ve ödediğiniz miktarın hakkını fazlasıyla çıkartıyor demek uygun olacaktır.

2018 En İyi VPN Programları konusunda sizlere paylaşımımızı sunduk. Daha farklı konu ve rehberler ile yasaklı sitelere giriş hakkında sizlere daha birçok paylaşımda bulunacağız.

 


Etiketler:, , , , , ,