PureVPN – VPN Programı İnceleme

PureVPN Nedir?

PureVPN, adından da anlaşılacağı üzere bir çeşit VPN programıdır. Erişim engeli bulunan sitelere kolaylıkla erişmemizi sağlamaktadır. Sizlere yasaklı sitelere giriş adı altında PureVPN programı hakkında bir takım bilgiler vereceğiz.

PureVPN ilk olarak 2006 yılında piyasaya sürülmüştür. Amacı, kullanıcıların interneti özgür bir şekilde kullanması ve sansürsüz, kısıtlamalar olmadan internetin tadını çıkarmalarıdır. PureVPN ilk ortaya çıktığı bu günden itibaren tam tamına 141 hizmete faaliyetini sürdürmektedir.

PureVPN yapılan testlerde birçok ülkede oldukça aktif ve hızlı bir biçimde kullanılabileceği kanıtlanmış bir VPN yazılımıdır. Yazılım arayüzüde oldukça güzel ve kullanışlıdır. Genel olarak klasik VPN programlarının fiyatlarını dışında biraz daha uygun olduğunu söylemekte yarar var. Çünkü, günümüzde 20$ civarında aylık olarak VPN fiyatları mevcut. PureVPN fiyatları ise aylık ücret olarak 10.95$, 6 aylık 53.70$, ve 2 yıl olarak 70.80$ şeklinde seyretmektedir. Tabii ki bu fiyatlara ekstra hizmetlerden yararlanmak istediğiniz eklentiler dahil değil.

Günümüzde bilgi güveniliğini ve gizliliğini ön planda tutan kullanıcılarımız için PureVPN programını sizlere öneriyoruz. Gelin biraz daha bilgilere göz atalım.

PureVPN programı, Windows, Mac, iOS, Android gibi sistemler için uygun bir yazılımdır. 20’den fazla ödeme seçeneği ile PureVPN’e sahip olabilirsiniz. Bu yönüyle oldukça gelişmiş ve kullanıcı kolaylığını ön planda tutan bir yazılım olduğunuda hatırlatalım. 500’den fazla sunucusu ve 80000’den fazla IP adresi ile kullanıcılara oldukça geniş bir havuz sunuyor. 141 ülke seçeneği bulunan bu yazılımda sunucu havuzumuz geniş olduğundan asla lokasyon sıkıntınız olmuyor.

PureVPN’in göze çarpan özelliklerinden bahsedelim biraz. PureVPN 5 adet çoklu giriş imkanı sağlarken, yıllık paketlerden satın almanız durumunda %65 indirim imkanını bizlere sunuyor. 7 gün 24 saat destek sağlayan PureVPN, herhangi bir kota ve hız sınırı bulunmadan son derece sorunsuz bir kullanım hizmeti sunuyor. Ayrıca farklı işletim sistemleri ve mobil için uygunluk ve kullanım kolaylığı en pozitif özelliklerinden. Son olarak Skype vb. gibi yazılımlarla rahatlıkla uyumlu olarak çalışırken kullanıcılar için her türlü özelliği ince ince düşünülmüş bir sistemdir. tunnel.gen.tr olarak VPN programlarını incelemeye devam ediyoruz ve sizler için en uygun bulduğumuz VPN yazılımları için bizlere yorumlarınızı iletebilirsiniz.

 


Etiketler:, , , , ,