Yasaklı Sitelere Giriş 2018 – Ktunnel, Vtunnel, Dtunnel

Yasaklı Sitelere Giriş 2018

Birçok kullanıcı yasaklı sitelere giriş 2018 yılı için birçok alternatif ve kendisine uygun yöntemler aramaktadır. Günümüzde bu bağlamda proxy hizmetleri, vpn hizmetleri ve dns gibi çok çeşitli imkanlar bulunmaktadır. Özellikle ülkemizde YouTube ve Twitter gibi ünlü sosyal medya mecralarının bir zamanlar yasaklanmasından sonra yasaklı sitelere giriş yöntemleri çok popüler olmaya başladı. Şuanda yasaklı olan Wikipedi adlı internet ansiklopedisi de kullanıcılara bir yasaklı sitelere giriş 2018 adı altında aramalar yaptırmaktadır.

Ktunnel, Vtunnel, Dtunnel Gibi Siteler Ne İşe Yarıyor?

Hemen her kesimden internet kullanıcısı bu ismi geçen Ktunnel, Vtunnel, Dtunnel gibi siteleri duymuştur. Bu siteler sizlerin bilgisayarınıza herhangi bir yazılım gerektirmeden yasaklı sitelere erişim imkanı sunmaktadır. Belirttiğimiz gibi YouTube ve Twitter gibi sitelerin bir zamanlar yasaklanmasından sonra bu tünel siteleri ön plana çıkmıştır. Günümüzde de kullananların sayısı bir hayli fazladır.

Kullanıcılar bilgisayar güvenliğini ve verilerinin tehlikede olduğunu düşündüğü için yasaklı sitelere erişim için program indirme taraftarı değildirler. Bu bağlamda biz sizlere tunnel.gen.tr olarak Ktunnel, Vtunnel ve Dtunnel gibi sitelerin vermiş olduğu proxy hizmetini sağlıyoruz. Sitemizde bulunan adres çubuklarına erişim engeli bulunan site adreslerini yazarak engelli sitelere kolayca bağlanabiliyorsunuz. Tünel sitelerinin hizmetinin daha da kalitesini sizlere sunmaktayız. Ayrıca bazı VPN ve proxy hizmetlerinde bağlantı hızlarınız normaldeki internet bağlantınızdan bir hayli yavaşlayabiliyor. Tunnel.gen.tr olarak bu erişim engelli sitelere oldukça hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Ne bir program, ne bir eklenti ne de dns değiştirmenize gerek kalmadan sitemiz üzerinden binlerce yasaklı sitelere saniyeler içerisinde erişebilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda değerli bilgiler olduğunu düşünüyor ya da herhangi bir program, eklenti indirmeye sıcak bakmıyorsanız sitemiz sizlere proxy hizmetini zaten sağlıyor. Sitemiz hem üst hem de alt kısmında bulunan adres çubuğuna örnek olarak http://www.youtube şeklinde bir link girişi yaptığınız zaman anında erişim sağlayabilirsiniz. Tunnel.gen.tr sizlere her zaman yasak delmeniz ve interneti özgür bir biçimde hızlıca, güvenli olarak kullanmak için her zaman destekliyici olacaktır. Kullanıcı dostu olarak yasaklı sitelere saniyeler içinde risksiz olarak erişim imkanı sunuyoruz, sağlıcakla kalın.


Etiketler:, , , , , ,