Yasaklı Sitelere Giriş 2018

Yasaklı sitelere giriş 2018 yılı olarak sizlere birkaç yöntemler sunacağız.

Yasaklı sitelere giriş için kullanacağınız en kolay yöntem olarak sizlere Ultrasorf programını şiddetle öneriyoruz. Son yıllarda sıklıkla kullanılan ve her kesimden kullanıcının bir tercihi haline gelen Ultrasorf programı, kullanıcılarına oldukça büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Aynı zamanda Google Chrome web tarayıcısı içinde eklenti olarak dns ve engeli bulunan yasaklı sitelere giriş için bazı eklentilerde yaygın durumdadır.

Yasaklı sitelere giriş için bazı diğer yaygın yöntemlerin başında ise open dns ve google dns adlı yöntemler yaygındır. Son dönemlerde binlerce site yasaklı durumda olduğu için kullanıcılar sosyal mecralarda kendilerine uygun erişim yöntemleri aramaktadırlar. Sizlere önereceğimiz diğer bir yöntem olarak Opera web tarayıcısıdır. Opera web tarayıcısının gizli sekmesinde VPN özelliği bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir program vs. indirmeden direkt olarak tarayıcıdan tek bir tık ile yasaklı sitelere erişim sağlayabilirsiniz. Yasaklı sitelere giriş 2018 adlı bu yazımızda sizler için çeşitli yöntemler sunmakta sınır tanımıyoruz.

Eğer bilgisayar ağınızın dns adresini open dns ve google dns olarak iki yöntem ile değiştirmek istiyorsanız popüler olan arama motorunda bilgisayar ağınız için çeşitli dns adresleri bulunmaktadır. Bu dns adreslerini kullandığınız internet ağına göre giriş sağlayarak kendi ağınız üzerinden başka bir dns adresi ile yasaklı sitelere son derece uygun bir hızda erişimde kalabilirsiniz. 2018 yılı için uygun olan ve güncel olan dnslere arama motorundan ulaştıktan sonra kullanıcıların kesinlikle gerek hız ve gerekse güvenlik adına hiçbir sıkıntı yaşayacağını düşünmemekteyiz. Bunun yanı sıra sizler kaliteli bir şekilde bu erişim yasağını kaldırarak hizmetten faydalanabileceksiniz.

Sizler için derlediğimiz bazı yasaklı sitelere giriş 2018 yöntemleri bu şekildeydi. Erişim engeli bulunan siteler için binbir türlü bağlanma kaynağı vardır. Sizlere bundan sonra çeşitli yöntemlerle engelleri aşmak adına rehber kaynağı sağlayacak paylaşımlarda bulunacağız. Tüm bu paylaşacağımız erişim engeli, yasağı, DNS, VPN, Proxy gibi konularda tamamen siz kullanıcıların interneti yasaksız, güvenli, hızlı ve özgürce kullanmanıza olanak sağlamak adına çeşitli resimli uygulamalar ve anlatımlar mevcut olacaktır.

 


Etiketler:, , ,