Yasaklı Sitelere Giriş İçin En Basit Yöntem

Yasaklı sitelere giriş için en basit yöntem, arayan kullanıcılar için özel olarak sunduğumuz bu anlatımla birlikte birçok kesimden kullanıcı bu en basit olan yöntemi kullanarak yasaklı sitelere giriş sağlayıp oldukça hızlı bir şekilde internetin yasaklarını delecektir.

Yasaklı sitelere giriş yapmak isteyen internet kullanıcıları, kullanacağı sistemin kendi veri güvenliğini riske etmeyecek ve internet hızını yavaşlatmayacak düzeyde olmasını istemektedir. VPN’ler kullanıcıların engel yasağı bulunan siteye başka bir havuzdan erişim sağlayıp IP adresini gizlediği için çoğu kullanıcı yasaklı sitelere oldukça yavaş bir biçimde bağlantı sağlıyorlar. Yıllardır kullanıcılar kendileri için en uygun VPN’i ve proxy adreslerini bulmak için onlarca sayfa arama motorunda aramalar yapıyorlar. Ancak çoğu kullanıcı sizlere aşağıda göstereceğimiz yöntemden bi haber. Belkide yıllardır aradığınız yasaklı sitelere erişim için kullanacağınız en güvenli, en hızlı ve en pratik yöntem olduğunu söyleyebiliriz.

Yasaklı sitelere giriş için en basit yöntem;

  • İlk olarak https://translate.google.com/ adresini tarayıcımızın adres çubuğuna yapıştırıyoruz ve Google’ın Translate hizmetine giriş sağlıyoruz. Bunun VPN’le yada yasaklı sitelere giriş ile ne alakası var diye sorabilirsiniz. Bekleyip görelim, devam ediyoruz.
  • Çeviri alanındaki bir kısma yasaklı olan ve sizin bağlanmak istediğiniz adresi yazmanız gerekiyor. Yalnız burada dikkat etmeniz gereken husus, adresi yazarken başına http:// koymayı unutmuyoruz.
  • Daha sonra son adım olarak yasaklı siteye erişim için tek bir tuşa basmak gerekiyor. Translate butonuna basıyoruz ve daha sonra sağdaki kısımdaki linke tıklıyoruz. Böylelikle sitenin Türkçe’ye çevrilmiş hali açılıyor ve yasaklı siteye oldukça kolay ve pratik bir yöntemle bağlantı sağlamış oluyoruz.

Eminiz çoğu kullanıcı internette gezinirken Google Translate hizmetinin aslında bir yasaklı sitelere girişin en basit ve güvenli yöntemi olduğunu bilmiyordur. Ama bizler sizlerin bunların farkına varması için tüm imkanlarımızı harcıyoruz ve siz değerli internet kullanıcılarının internetin tüm yasaklarını delerek oldukça özgür bir kullanım sağlamasını istiyoruz. Yasaklı Sitelere Giriş İçin En Basit Yöntem bu şekildedir ve kullanıcılara belkide hiçbir vpn hizmetinin sağlayamadığı hızda erişim imkanı sunarken verileriniz kesinlikle başkalarının erişiminde olmuyor.


Etiketler:, , ,