Yasaklı Sitelere Giriş Programları

Yasaklı Sitelere Giriş Programları

Yasaklı sitelere giriş için internette popüler olarak birçok program bulunmaktadır. Bizler sizlere bu yasaklı sitelere giriş programlarını detaylı olarak farklı makalelerde anlatmış olsakta bu makalemizde Türkiye’de en çok tercih edilen ve kullanıcıların işine yarayan programlar hakkında kısaca istatistiksel olarak bilgiler vereceğiz.

Yasaklı sitelere giriş için kullanılan programlarda kullanıcıların tercih ettiği programın en başında Hotspot Shield adlı uzun yıllardır ülkemizde hizmet vermeyen başlamış olan vpn programı yer almaktadır. Kullanıcılarımız bu programı gönül rahatlığı ile resmi sitesinden indirebilirler. Bunun yanı sıra UltraSurf isimli küçük boyutlu bir programda rahat bir şekilde işinizi görebilecek güçte bir vpn’dir. Aynı zamanda, VPN Unlimited ve TorBrowser bu programlar arasından en üst düzey olarak işlev görmektedir. TorBrowser bir program olarak sayılmaz, bir tarayıcıdır ve en gizli işlerinizi bu tarayıcı vasıtası ile kolay bir biçimde halledebilirsiniz. TorBrowser’ı kullanıcılarımıza özellikle tavsiye ediyoruz.

Listeyi daha önce ayrıca bir açıklama yaptığımız ZenMate programı devam ettiriyor. ZenMate kullanabilir veya satın almak isteyen kullanıcılar olur ise işlerini rahatlıkla halledebilirler. Yine PureVPN ve Hotspot Shield’ın ücretli bir sürümü olan Hotspot Shield Elite‘yi satın alarak oldukça kaliteli bir hizmet tercihinde bulunmanız mümkün olabilir. Eğer ben daha arka planda kalan programları deneyerek aradığımı bulmak istiyorum diyorsanız, Hideman VPN, Browsec VPN, OpenVPN ve ProtonVPN sizlere tavsiye edebileceğimiz diğer VPN programları olacaktır.

Unutmayın VPN programları sizin kimliğinizi anonim olarak göstererek, farklı bir ülkeden bağlanıyormuşsunuz gibi yasaklı sitelere saniyeler içerisinde erişim imkanı sunan bir yardımcı programlardır. Sizlere önerdiğimiz bu programları lütfen programın kendi resmi sitesinden edinmeye çalışın. Aksi taktirde çeşitli forum ve güvenilmeyen blog sitelerinden bilgisayarınıza zararlı yazılımlar vs. yükleyebilir ve güvenliğinizi ve gizliliğinizi kaybederek ciddi sonuçlara yol açan işlere burnunuzu sokabilirsiniz. Kesinlikle ama kesinlikle programları kendi sitesinden indirmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca bu programları Türkiye’de yıllardan beri kullanıcılarına sunan çeşitli download web siteleri bulunmaktadır. Yine güvendiğiniz download sitesinden bunları kolaylıkla bilgisayarınıza yüklemeniz mümkündür, hepinize özgür ve yasaksız bir internet diliyoruz.


Etiketler:, , ,