Yeni tunnel İle Tüm Bildiklerinizi Unutun!

Şimdiye kadar bir çok proxy servisi veya tunnel servisi kullanmış olabilirsiniz. Sizler için en yeni ve bir türk yapımı olan tunnel.gen.tr’yi duyuruyoruz. Hedefimiz ülkemizde yasaklı sitelere giriş için web proxy veya tunnel hizmetlerini kullanan kullanıcıları bir arada buluşturmak.

Öncelikle bahsetmek isterizki tunnel hizmetimiz tam anlamı ile ücretsiz olacaktır. Kaliteli bir alt yapı ile sizlere inanılmaz bir proxy sorf hizmeti sağlayacağız. Türkiye’de erişim sağlayamadığınız tüm internet sitelerine artık kolayca erişim sağlaya bileceksiniz.

Ktunnel, alt yapısı da sitemizde mevcuttur. Sitelere erişim sağlarken yurt dışında bulunan mevcut sunucularımız üzerinden proxy alt yapısı ile erişim sağlayacaksınız. Bu şekilde engelli sitelere girdiğiniz için sizin kendi IP adresiniz tamamen gizli olarak kalacaktır. Ktunnel gibi ülkemizde kullanıcıların zihninde olan bu isim artık emin ellerde.

Ktunnel ve Dtunnel arasında olan ilişki?

Siz değerli takipçilerimizin de belki merak ettiği bir konudur bu. Bizde sizler için kısaca değinmek istedik. Aslında bu iki isim arasıda pek bir fark yok. Zamanında ülkemizde hizmet vermiş olan proxy sitelerinin isimleri. İnsanlarımızın internet üzerinden film izlemek için kullandıkları adres. Filmlerinizi ve kısa videolarınızı dtunnel gibi aynı mantığa sahibi sitemizden izleyip kolayca kullanılabilir.

Yani asıl bilinmesi gereken şudurki artık sizin ne bir ktunnel yada dtunnel gibi sitelere ihtiyacınız yok. Sizler için yep yeni bir isim olan tunnel sitemiz artık yayındadır.